Tronditet Shkodra, vëllai vret motrën (Emrat)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Shkodër këtë mbrëmje.

Vëllai ka vrarë motrën e tij me thikë. Raportohet se shtetasi Fabian Vuka ka vrarë të motrën, shtetasen Diana Vuka.

Mësohet se autori është kapur tashmë nga policia.


Të fundit

Tronditet Shkodra, vëllai vret motrën (Emrat)

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Shkodër këtë mbrëmje. Vëllai ka vrarë motrën e tij me thikë. Raportohet se...

E ofenduan për fotot me bikini dhe format trupore, këngëtarja e famshme ka një mesazh për ndjekësit

Mediat e huaja kanë publikuar së fundmi disa fotografi të artistes me famë botërore, Camila Cabello, ku shfaqet e veshur me bikini, duke shëtitur...

Erdogan jep lajmin: Kemi vrarë udhëheqësin ushtarak kurd në bombardime

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan njoftoi sot se një anëtar i lartë i Partisë së Punëtorëve të Kurdistanit (PKK) ishte vrarë në një operacion...

Vritet një person me armë zjarri në Sarandë, u qëllua para shtëpisë

"Rreth orës 21:45, në Ksamil, pranë banesës, në rrethana ende të pa qarta është qëlluar me armë zjarri shtetasi G. M., i cili ka...

Bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 20-vjeçari në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një 20-vjeçar duke punuar në lavazhin e vëllait, ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Sipas policisë,...

Lajme të tjera

Web TV