Ardit Gjebrea feston ditëlindjen , merr urimin më të veçantë nga i biri

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Sot ka festë në familjen Gjebrea pasi Arditi feston përvjetorin e lindjes. Mes urimeve të shumta, moderatori ka marrë dhe një nga djali i tij, Joni.

Ai ka publikuar një fotografi me të atin në Instagram, ndërsa e cilëson atë si vëllain e tij të madh.

“Urime ditëlindjen vëllai im i madh. Shpresoj që dita jote të jetë po aq e veçantë sa ti. Jam kaq me fat që mund të të thërras babai im Ardit gjebrea”, ka shkruar Joni duke treguar kështu raportin e veçantë që ka me të atin’’


Të fundit

Ardit Gjebrea feston ditëlindjen , merr urimin më të veçantë nga i biri

Sot ka festë në familjen Gjebrea pasi Arditi feston përvjetorin e lindjes. Mes urimeve të shumta, moderatori ka marrë...

Vendoset prefekti i ri Elbasanit, ja kush është ai

Spiro Maliqi sot ka marrë detyrën e prefektit të Elbasanit. Ai zëvendëson në këtë post Klevis Xhoxhi i cili u zgjodh deputet në Elbasan...

Bledi Çuçi publikon videon nga shembjet në Ksamil: Shkelësit do vihen para ligjit

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi ka publikuar pamjet nga shembja e ndërtimeve pa leje në Ksamil në kuadër te operacionit “Bregdeti Ynë”. Ai shprehet se...

Problemet për Navalnyn s’kanë të sosur, kthehet në dhomën e tij të burgut

Politikani i burgosur opozitar Aleksei Navalny është transferuar nga spitali i burgut në dhomën e tij të burgut në rajonin Vladimir. Një zyrtar i burgut...

Rama në Budapest: Për bashkëpunimin dypalësh dhe ecurinë në integrimit europian

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Budapest. Ai ka bërë të ditur përmes një njoftimi në rrjete sociale se ftesa iu bë nga kryeministri i...

Lajme të tjera

Web TV