Atdheu konfirmon ndarjen nga Sara: ‘’ I kam vënë vizën disa personave që më quanin vëlla’’

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Atdhe Xharavina dhe Sara Malaj i dhanë fund njohjes së tyre shumë pak ditë pas daljes nga “Për’puthen”

E para që nisi thumbat në rrjete sociale ishte Sara. Ajo publikoi disa statuse në Instastory, ku shkruante se është “106% beqare” dhe se “nuk duhet t’i bësojmë askujt në jetë”.

Më pas, Atdheu publikoi një imazh të vetes, krah së cilës shkroi “Vetëm buzëqesh”.

Mbrëmjen e djeshme, ish-konkurrenti e pranoi publikisht për herë të parë ndarjen dhe me anë të disa postimeve në Instastory, zbuloi se bashkë me të, ka prishur miqësinë edhe me disa prej ish-konkurrentëve.

“Sqarim për publikun se më kanë ardhur shumë mesazhe. Ndjesë për vonesën, por kam pasur disa probleme personale.

Siç e keni parë, e keni kuptuar dhe vetë ndarjen ta quajmë, se ishim në njohje e sipër me Sarën. Po, është e vërtet! Faleminderit të gjithë ju që na mbështetët dhe vazhdoni të na mbështesni. Mirënjohës për ju gjithë jetën!

Gjithashtu, me këtë, dua t’ju them se i kam vënë vizën disa personave që më quanin vëlla dhe ta punojnë prapa krahëve disa herë. Po e kam bërë një sy qorr. Po u mbush kupa.

Respekt për të gjithë ju, faleminderit Zotit me disa nga personazhet e ‘Për’puthen’ që ka ngel respekti dhe dashuria në mes. E dinë ata se kush janë, por do i bëj publikë avash-avash”,- shkroi ndër të tjera ai.

Mes emrave të publikuar më pas nga Atdheu, u vu re se ishte Andi Artani ai që mungonte, së bashku me Sarën.

Ditën e djeshme, Artani publikoi një foto ku shfaqej në shoqërinë e Sarës dhe vëllait të tij, dhe duket se ky veprim nuk i ka pëlqyer aspak Atdheu


Të fundit

Atdheu konfirmon ndarjen nga Sara: ‘’ I kam vënë vizën disa personave që më quanin vëlla’’

Atdhe Xharavina dhe Sara Malaj i dhanë fund njohjes së tyre shumë pak ditë pas daljes nga “Për’puthen” E para...

Shoferi i dehur përplas 33-vjeçarin, arrestohet në Durrës

Policia e Durrësit ka arrestuar dy persona të cilët drejtonin makinën në gjendje të dehur. Shoferi i makinës një, 42-vjeçar raportohet se ka drejtuar mjetin...

Prokuroria rëndon akuzën ndaj Mexhit Picarit dhe së bijës/ Gazetarja: Organizuan vrasjen

Prokuroria e Tiranës ka rënduar akuzat ndaj Mexhit Picarit dhe vajzës së tij Dhuratës për vrasjen e 43-vjeçarit Kudret Saliaj. Sipas “Balkan Web” Prokuroria ka...

Regjistrohet rasti parë i variantit të koronavirusit indian në kufi me Shqipërinë

Zbulohet rasti i parë i mutacionit indian të koronavirusit. Bëhet fjalë për një rast të identifikuar në Maqedoninë e Veriut, një shtet kufitar me...

Lilibet Dajana/ Mbretëresha e pikëlluar për zgjedhjen e emrit: Gjest i ulët

Vendimi i Princit Harry dhe bashkëshortes së tij Megan Markle  për të quajtur vajzën e tyre të porsalindur "Lilibet Diana" nuk është parë nga të gjithë si...

Lajme të tjera

Web TV