E rëndë/6 burra tentojnë të përdhunojnë live në internet 25-vjeçaren

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në Greqi, ku një grua e re u sulmua seksualisht nga gjashtë burra.

Siç raportojnë mediat greke 25-vjeçarja po kthehej nga plazhi me bashkëshortin e saj në zonën Agjia Marina.

Kur partner i saj u largua nga parkingu ku ndodhej mjeti i tyre, një grup burrash iu afrua të resë . 6 personat tentuan ta përdhunojnë ndërkohë që filmonin skenën e frikshme dhe e transmetonin atë live në internet.

Sulmuesit u arratisën nga ulërimat e gruas. 25-vjeçarja me rrobat e grisura denoncoi rastin në polici ndërsa pak më vonë efektivët arrestuan dy shtetas pakistanez, një 20-vjeçar dhe një 30-vjeçar, pjestar të grupit.

Sipas burimeve mediatike në kërkim janë shpallur 4 shtetas pakistanez, të gjithë emigrantë të paligjshëm.


Të fundit

E rëndë/6 burra tentojnë të përdhunojnë live në internet 25-vjeçaren

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në Greqi, ku një grua e re u sulmua seksualisht...

Sot provimi i Letërsisë për Maturën, testi publikohet në rrjetet sociale

Sot në mbarë vendin mbahet provimi i Letërisë për Maturën Shtetërore. Mirëpo, testi ka dalë në rrjetet sociale. Testi është publikuar i plotë në “Facebook”. Testi...

Sherr në Tiranë, plagoset me thikë 37-vjeçari

Një 37-vjeçar është plagosur me thikë paraditen e sotme në zonën e Astirit në Tiranë. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti...

Rama viziton Hungarinë dhe Bullgarinë, në fokus negociatat dhe integrimi europian

Kryeministri Rama do të zhvillojë sot një vizitë zyrtare në Budapest ku do të takohet me liderët e shtetit hungarez. Mësohet se pas Hungarisë, Rama...

Vrasja e 20-vjeçares në Greqi/ Një nga autorët foli shqip, gjenden shenja ADN-je

Të tjera detaje zbulohen nga krimi që tronditi Greqinë, vrasja e nënës së re. Policia greke ka bërë të ditur se piloti dhe specialistë...

Lajme të tjera

Web TV