Sot provimi i Letërsisë për Maturën, testi publikohet në rrjetet sociale

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Sot në mbarë vendin mbahet provimi i Letërisë për Maturën Shtetërore.

Mirëpo, testi ka dalë në rrjetet sociale. Testi është publikuar i plotë në “Facebook”.

Testi i Letërsisë filloi në orën 10:00 e përfundon në 12:30 minuta.


Të fundit

Sot provimi i Letërsisë për Maturën, testi publikohet në rrjetet sociale

Sot në mbarë vendin mbahet provimi i Letërisë për Maturën Shtetërore. Mirëpo, testi ka dalë në rrjetet sociale. Testi është...

Sherr në Tiranë, plagoset me thikë 37-vjeçari

Një 37-vjeçar është plagosur me thikë paraditen e sotme në zonën e Astirit në Tiranë. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti...

Rama viziton Hungarinë dhe Bullgarinë, në fokus negociatat dhe integrimi europian

Kryeministri Rama do të zhvillojë sot një vizitë zyrtare në Budapest ku do të takohet me liderët e shtetit hungarez. Mësohet se pas Hungarisë, Rama...

Vrasja e 20-vjeçares në Greqi/ Një nga autorët foli shqip, gjenden shenja ADN-je

Të tjera detaje zbulohen nga krimi që tronditi Greqinë, vrasja e nënës së re. Policia greke ka bërë të ditur se piloti dhe specialistë...

Nis operacioni për shembjen e ndërtimeve pa leje në bregdet

Inspektorati Kombëtar për Mbrotjen e Territorit ka njoftuar  sot nisjen e operacionit të shembjes së ndërtimeve pa leje në bregdet. Kësisoj, aksioni nis sot...

Lajme të tjera

Web TV