Edy Reja e ‘bën rrugë’, trajneri rrëzohet sërish në ndeshjen ndaj Çekisë (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Mesa duket trajnerit të Shqipërisë s’po i ndahen telashet dhe incidentet në fushë. Pak ditë pas incidentit me futbollistin e Uellsit, ku tekniku Edi Reja u rrëzya përtokë, e njëjta situatë është përsëritur edhe në ndeshjen e sotme Çeki-Shqipëri.

Pikërisht në minutën e 56-të tekniku i kuqezinjve u rrëzua sërish në tokë pas përplasjes me futbollistin e çekëve, Çelustka. Ky moment ka nxitur reagime dhe tensione në fushë mes dy skuadrave.

Ndërkohë pak më parë Çekia ka realizuar edhe golin e dytë dhe deri më tani udhëheq me rezultatin 2-1.


Të fundit

Edy Reja e ‘bën rrugë’, trajneri rrëzohet sërish në ndeshjen ndaj Çekisë (Video)

Mesa duket trajnerit të Shqipërisë s’po i ndahen telashet dhe incidentet në fushë. Pak ditë pas incidentit me futbollistin...

Veto për negociatat/ Rama: Asgjë s’na ndan nga konferenca e parë ndërqeveritare

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka bërë thirrje nga Sofja për një zgjidhje mes Bullgarisë e Maqedonisë së Veriut. Rama thotë se ku ka dëshirë...

Super goool/ ‘Çmendet’ Sokol Cikalleshi, trondit rrjetën e Çekisë nga 30 metra distancë (Video)

Sokol Cikalleshi ka shënuar një super-gol ndaj Çekisë. Futbollisti nga kavaja ka barazuar shifrat në sfidën ku kuqezinjtë ishin në disavantazh. Pjesa e parë u mbyll...

E frikshme/ 63-vjeçarit i dalin përballë 8 balena vrasëse nën ujë, pamjet bëhen virale (Video)

Steve Morris po notonte në Gjirin e Plenty (Zelandë e Re) kur një grup prej 8 balenash vrasëse i kaluan para syve, duke i dhuruar një...

Ministria jep alarmin: Konfirmohen në tre vatra rastet e para të gripit të shpendëve në Shqipëri

Ministria e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural ka njoftuar se në Shqipëri janë konfirmuar rastet e para të gripit të shpendëve. Deri më tani janë konfirmuar...

Lajme të tjera

Web TV