Shembet toka, vrima ‘përpinë” tre makina

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur dije  në Izrael ku u shemb toka në një parkim jashtë spitalit  duke fundosur tre makina.

 

Sipas Times of Israel , në vendin e ngjarjes mbërrtitën shtatë mjete nga shërbimi zjarrëfikës, por fatmirësisht nuk u raportuan të plagosur.

 

Sipas mediave lokale shembja e tokës ndodhi për shkak të punimeve në rrugën pranë spitalit.

 

Të fundit

Shembet toka, vrima ‘përpinë” tre makina

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur dije  në Izrael ku u shemb toka në një parkim jashtë spitalit  duke...

I dehur aksidentoi një person dhe ia mbathi, arrestohet polici në Durrës

Drejtoria Rajonale e SHÇBA Durrës-Kavajë nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, referoi materialet procedurale në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë...

Ndërtuan pa leje në Jalë dhe në Dhërmi, hetohen 3 pronarë

Ndërtuan pa leje në Jalë dhe në Dhërmi, nën hetim në gjendje të lirë 3 pronarë. "Proçedohen penalisht 4 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Specialistët...

Luana Vjollca pjesë e brendit të famshëm ndërkombëtarë, ja marka  

 Luana Vjollca ka tërhequr vëmendjen e markës së famshme “Philip Plein”. Moderatorja shqiptare është bërë pjese e kësaj familje dhe këtë gjë na e...

Dhunonte ish-të dashurën/ Arrestohet 28-vjeçari, i kërkonte edhe para me kusht

Një 28-vjeçar me inicialet K.K., përfundoi në prangat e Policisë pasi në kundërshtim me vendimin e gjykatës ushtroi dhunë fizike dhe psikologjike ndaj ish-të...

Lajme të tjera

Web TV