Biznesmeni grek ul helikopterin në mes të bregdetit, rrezikohen pushuesit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një biznesmen në ishulllin grek Mikonos, i ka habitur të gjithë personat që ndodheshin në plazh. Kjo pasi ka ulur helikopterin e tij pranë një bari. Sipas mediave greke kjo nuk është hera e parë që biznesmeni në fjalë bën një ulje të ngjashme në mënyrë që të impresionojë turmat ose të paktën kështu mendon se ndihen kur shohin helikat që shkaktojnë një stuhi rëre.

“Ai e ka bërë këtë disa herë në të kaluarën, por asnjëherë nuk është sanksionuar”,- tregon një qytetar për mediat greke.

Sidoqoftë, ajo që ai bëri automatikisht rrezikoi sigurinë e të pranishmëve, të cilët ikën nga plazhi sapo panë që biznesmeni ishte i vendosur ta ulte atë brenda shiritit të plazhit.


Të fundit

Biznesmeni grek ul helikopterin në mes të bregdetit, rrezikohen pushuesit

Një biznesmen në ishulllin grek Mikonos, i ka habitur të gjithë personat që ndodheshin në plazh. Kjo pasi ka...

Vasilika Hysi thirrje deputetëve: Votoni pro për shkarkimin e Metës!

Anëtarja e Komisionit Hetimor për Shkarkimin e presidentit, Vasilika Hysi renditi disa prej shkeljeve që ka bërë sipas maxhorancës Ilir Meta. Gjatë fjalës së saj...

Qershor i përgjakshëm, Ardi Veliu mbledh urgjentisht drejtuesit e policisë

Vendi prej disa ditësh nuk ka gjetur qetësi nga vrasjet, ato kriminale apo edhe vrasje në familje. Duke marrë shkas nga ngjarjet e fundit, drejtori...

Parlamenti Europian miraton “pasaportën e gjelbër” për Covid -19

Parlamenti Europian miraton të ashtuquajturën “pasaportë të gjelbër” me 546 vota pro. Eurodeputetët përfunduan punën legjislative për certifikatën digjitale të Bashkimit Europian për të...

28-vjeçarja ‘lufton’ me krokodilin për të shpëtuar motrën binjake nga kafshimi i rrezikshëm

“Lufta” me krokodilin ishte e vetmja mundësi për të shpëtuar motrën e saj binjake nga kafshimi më i rrezikshëm në botë dhe 28-vjeçarja Georgia...

Lajme të tjera

Web TV