Gazeta Fjala, e mërkurë 9 qershor 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Horoskopi për ditën e sotme, 9 qershor 2021

Dashi Nëse keni lidhje me ndonjë profesion terapeutik, ju mund të bëni një zbulim të çuditshëm në lidhje me fushën e shëndetit sot. Këtë zbulim...

Dy vëllezërit i vranë babanë para syve, trondit vajza nga Dibra: Sa herë dal në ballkon…

Dy muaj më parë dy vëllezërit Altin e Mehmet Mera, nga fshati Luzni, i Dibrës ekzekutuan me armë zjarri bashkëfshatarin e tyre, Xhetan Koneshën....

Masakroi me sëpatë gruan dhe më pas vari veten/ Kunati i Qemal Bicit: Çifti pati shkuar mirë, kishin 35 vjet martesë

Një ngjarje e rëndë tronditi Librazhdin ditën e djeshme, ku shtetasi Qemal Bici masakroi me sëpatë gruan e tij Menturie Bici dhe më pas...

Supergoli i Cikalleshit nuk mjafton/ Kombëtarja zhgënjen sërish, humb 3-1 në sfidën ndaj Çekisë (Video)

Pas barazimit ndaj Uellsit (0-0) Shqipëria është mposhtur nga Çekia me rezultatin 3-1, duke bërë hapa kryesisht në mbrojtje. Në fakt, ato që mund të...

Lajme të tjera

Web TV