Shkarkimi i Metës, Balla: Dhuratë e bukur në prag të 30-vjetorit të PS

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka publikuar foton, ku shfaqet duke votuar Pro shkarkimit nga detyra të Presidentit Ilir Meta.

Përmes një postimi në rrjetin social facebook, numri dy i PS, Balla e ka cilësuar këtë vendim si “një dhuratë” në prag të 30-vjetorit të krijimit të Partisë Socialiste.

Postimi i plotë i Taulant Ballës

KUVENDI🇦🇱 SHKARKOI PRESIDENTIN ILIR META

DHURATË E BUKUR SHQIPËRISË NË PRAG TË DITËLINDJES SË 30 TË PARTISË SOCIALISTE👍🌹😉😂


Të fundit

Shkarkimi i Metës, Balla: Dhuratë e bukur në prag të 30-vjetorit të PS

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka publikuar foton, ku shfaqet duke votuar Pro shkarkimit nga...

Kreshnik Spahiu: Ilir Metës nuk i kishte mbetur asnjë mik apo dashamiras

30 vjet në pushtet dhe sot asnjë ndërkombëtar nuk foli një fjalë kundër shkarkimit të Ilir Metës. Atij nuk i kishte ngelur asnjë mik...

Ja suplementet që të shtojnë jetën

Praktikisht të gjithë kanë një arsye për të jetuar më gjatë. Sidoqoftë, nuk është vetëm fati i mirë ose gjenetika që mund të ndikojë...

Ja qyteti më i mirë në botë për të jetuar

 Okland në Zelandë të Re, është shpallur qyteti më i mirë në botë për të jetuar. Departamenti për hulumtime në gazetën The Economist, ka...

Ja çfarë zbulojnë qentë kur na shohin në fytyre

Qentë mund të jenë shumë të mirë në krijimin e kontaktit me sy, madje edhe në leximin e emocioneve. Por çfarë ndodh kur një qen...

Lajme të tjera

Web TV