“Shkëlqesia e tij u shkarkua nga Kuvendi”/ Gazetari Hoxha ironizon Metën: Jeta vazhdon

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar dy foto në rrjetin e tij social facebook, pas vendimit të Kuvendit të Shqipërisë, për të shkarkuar nga detyra me 104 vota pro, Presidentin e Republikës, Ilir Meta.

Hoxha ka postuar një foto ku shihet Meta me Sali Berishën dhe një tjetër ku është po Meta, duke ndezur qirinj me Baba Mondin. Mesa duket, Kreut të Shtetit nuk i ka bërë derman as Berisha dhe as vetë Baba Mondi apo vendi i shenjtë ku është lutur.

Më herët në Kuvend një deputet tha, se “Zoti të fal mëkatet shpirtërore dhe jo ato ligjore”.

Dy foto të publikuara me ironi nga Artan Hoxha, teksa me “shpërfillje” dhe thjeshtësi, “ngushëllon” Kreun e Shtetit pas vendimit të marrë kundër tij. “Jeta vazhdon”, shkruan Hoxha në facebook.


Të fundit

“Shkëlqesia e tij u shkarkua nga Kuvendi”/ Gazetari Hoxha ironizon Metën: Jeta vazhdon

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar dy foto në rrjetin e tij social facebook, pas vendimit të Kuvendit të Shqipërisë,...

Bllokimi i pasurive nga Joe Biden/ Gazetari Artan Hoxha thumbon Berishën: Banorë të Gjirit të Lalëzit kujdes…

Një urdhër ekzekutiv i Presidentit Joe Biden për bllokimin e pasurive dhe pezullimin e hyrjes në Shtetet e Bashkuara të personave që kontribuojnë në...

Zbardhet axhenda e Samitit të Tiranës, ja kur pritet nënshkrimi i marrëveshjes

Zbardhet  axhenda e Samitit të liderëve të Ballkanit Perëndimor në Tiranë ditën e nesërme. Samiti do të mbahet në Pallatin e Brigadave ku fillimisht Rama...

Bledi Çuçi letër ILD-së e KLGJ-së për gjyqtarin: Po pengon aksionin

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, iu është drejtuar me një letër-kërkesë Inspektorit të Lartë të Drejtësisë (ILD), Këshillit të Lartë Gjyqësor (KLGJ) dhe dijeni...

Konfirmohet nga policia malazeze/ Trupi i pajetë që u gjet dje në Ulqin është i ish-shefit të anti-drogës

Trupi i pajetë që u gjet dje në Ulqin është i ish-shefit shqiptar të anti-drogës, Rudolf Dofi Elezoviç. Autoritetet fqinje e konfirmojnë. Natën e...

Lajme të tjera

Web TV