Zbulohen detaje te reja/ Ja si tradhtonte Bill Gates

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Bill Gates shkonte në punë me një makinë të markës Mercedes, ndërsa gjysmë ore më vonë dilte nga objekti me një makinë tjetër, Porsche.  Këtë taktikë ai e përdorte gjithmonë kur takoheshe me gra tjera gjatë martesës.

“Porschen e sillte asistenti i tij dhe më pas Gates ‘zhdukej’ nga zyrat”, ka treguar njëri nga punëtorët e Microsoft për mediat e huaja, ku shtoi se të gjithë mendonin se këtë e bënte gjithnjë kur takohej me gra tjera.

Ai gjithashtu shtoi se Gates shpesh shkonte në mbledhje që nuk ishin në axhendën e tij. Madje kishte të nënshkruar në kontratë me të gjithë punonjësit që të mos dalin jashtë asgjë nga ato çfarë ndodhin brenda kompanisë.

Kujtojmë që Bill dhe Melinda jetuan të ndara për vite me radhë dhe vendimi për t’u divorcua u shty derisa vajza e tyre e vogël të mbaronte shkollën e mesme.


Të fundit

Zbulohen detaje te reja/ Ja si tradhtonte Bill Gates

Bill Gates shkonte në punë me një makinë të markës Mercedes, ndërsa gjysmë ore më vonë dilte nga objekti...

Shkarkimi i Metës, Balla: Dhuratë e bukur në prag të 30-vjetorit të PS

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka publikuar foton, ku shfaqet duke votuar Pro shkarkimit nga detyra të Presidentit Ilir Meta. Përmes...

Kreshnik Spahiu: Ilir Metës nuk i kishte mbetur asnjë mik apo dashamiras

30 vjet në pushtet dhe sot asnjë ndërkombëtar nuk foli një fjalë kundër shkarkimit të Ilir Metës. Atij nuk i kishte ngelur asnjë mik...

Ja suplementet që të shtojnë jetën

Praktikisht të gjithë kanë një arsye për të jetuar më gjatë. Sidoqoftë, nuk është vetëm fati i mirë ose gjenetika që mund të ndikojë...

Ja qyteti më i mirë në botë për të jetuar

 Okland në Zelandë të Re, është shpallur qyteti më i mirë në botë për të jetuar. Departamenti për hulumtime në gazetën The Economist, ka...

Lajme të tjera

Web TV