Abuzoi seksualisht me 15-vjeçarin, gruaja britanike sjell në jetë fëmijën e tij

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një grua, dyshohet se ka lindur fëmijën që ka me një djalë adoleshent, me të cilin, ka abuzuar seksualisht në një kurs golfi.

Sarah Campbell, 39 vjeçe, akuzohet për 15 vepra seksuale, me dy djem adoleshentë, midis viteve 2016-2018.

Campbell është paraqitur mes lotësh në gjykatë, ndërsa ka mohuar të gjitha akuzat e ngritura.

Por gjykatësi, nuk është bindur nga dëshmia e treguar nga 39-vjeçarja dhe ka kërkuar prova dhe hetim më të thelluar.

Campbell përballet me nëntë akuza të abuzimit seksual të një djali që ishte i moshës midis 13 dhe 15, të gjitha këto pretendohet se kanë ndodhur gjatë periudhës dy vjeçare.

Tetë nga këto akuza pretendohet të kenë përfshirë aktivitet seksual, ku thuhet se ajo ka kryer marrëdhënie në banesën e saj dhe në herë në një kurs golfi.

Një akuzë specifikon se vajza e saj u ngjiz gjatë abuzimit seksualisht me djalin adoleshent, ndërsa për këtë pretendim, pritet të kryhen edhe analizat e ADN-së.


Të fundit

NASA zbulon planetin e ngjashëm me Tokën

Një planet i “çuditshëm” është zbuluar së fundmi nga shkencëtarët të cilët janë në kërkim të jetës jashtëtokësore. Kërkuesit e...

Abuzoi seksualisht me 15-vjeçarin, gruaja britanike sjell në jetë fëmijën e tij

Një grua, dyshohet se ka lindur fëmijën që ka me një djalë adoleshent, me të cilin, ka abuzuar seksualisht në një kurs golfi. Sarah Campbell,...

LSI-ja braktis Kolegjin Zgjedhor, nuk shkon në seancë për të kërkuar shpalljen e 25 prillit të pavlefshëm

Është mbledhur Kolegji Zgjedhor për shqyrtuar ankimimin e PD-së ndaj vendimit të Komisionit të Ankesave (KAS) për rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit në...

U kap me drogë që vlente 200 mijë euro, arrestohet shqiptari

Ministria për Punë të Brendshme e Maqedonisë së Veriut informon se ka sekuestruar drogë me vlerë prej 200 mijë eurove. Droga kishte destinacion Greqinë. Ndër...

Rama hap samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor: Plan për rimëkëmbjen ekonomike

Në cilësinë e të “zotit” të shtëpisë, kryeministri Edi Rama ka hapur samitin e Liderëve të Ballkanit Perëndimor në Tiranë. Rama u shpreh se...

Lajme të tjera

Web TV