Aksident i rëndë në Tiranë/ “Benz-i” përplas vajzën që po priste në stacionin e autobuzit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë.

Një automjet tip “Benz” ka përplasur një vajzë që po priste në stacionin e autobuzit, e cila është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia ndodhet në vendngjarje duke punuar për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.


Të fundit

Aksident i rëndë në Tiranë/ “Benz-i” përplas vajzën që po priste në stacionin e autobuzit

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë. Një automjet tip “Benz” ka përplasur një...

“Euro 2021” starton nesër, por çfarë po feston komentatori sportiv veteran Kosta Grillo?

“Euro 2021” është vetëm 24 orë larg dhe të gjithë sportdashësit së bashku me ata të cilët angazhohen katërcipërisht me organizimin, ndjekjen dhe informimin...

Kuvendi e shkarkoi/ Presidenti Ilir Meta bën lëvizjen e papritur!

Presidenti Ilir Meta ka dekretuar ditën e sotme shpalljen e 4 ligjeve për marrëveshjet e Shqiëprisë me SHBA-në dhe Gjermaninë. Kujtojmë se ditën e djeshme...

Emrat/ Ja kush janë 210 “hetuesit” e FBI-së shqiptare që u kualifikuan në testimin e Aftësive Fizike

Në konkurs morën pjesë 325 kandidatë, nga të cilët 210 u kualifikuan, ndërsa 115 nuk kaluan dot në fazën tjetër. Kandidatët e kualifikuar, në datën...

“Euro 2020” 1 ditë larg/ Ceremonia e hapjes nis me këngëtarin shqiptar

Gjithçka është gati për Euro 2020. Ceremonia zyrtare do të nisë nesër prej orës 19:00, teksa dy orë më pas do të shijojmë betejën e...

Lajme të tjera

Web TV