Aksidenti në Tiranë/ E mori makina para, kalimtarja e plagosur është shtatzënë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Detaje tragjike nga aksidenti i sotëm në Tiranë, ku një makinë përplasi një kalimtare teksa ecte në trotuar.

Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 19:15, në rrugën “Xhanfizo Keko”, në zonën e Porcelanit. Sipas BalkanWeb, vajza e plagosur, rreth 30 vjeç, e cila u transportua me urgjencë në spitalin e Traumës, është shtatzënë.

Policia raporton se19-vjeçari me inicialet J. B., teksa drejtonte mjetin tip ‘Benz’ ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në trotuar ku ka përplasur kalimtaren dhe më pas është përplasur me pemën,

Mësohet se goditja ka qenë e fortë, ndërsa në vendin e ngjarjes shiheshin edhe njollat e gjakut të kalimtares së plagosur.


Të fundit

Aksidenti në Tiranë/ E mori makina para, kalimtarja e plagosur është shtatzënë

Detaje tragjike nga aksidenti i sotëm në Tiranë, ku një makinë përplasi një kalimtare teksa ecte në trotuar. Ngjarja e...

Morrën peng dhe rrahën një 34-vjeçar, arrestohen tre ‘gjirokastritët e tmerrshëm’

Një 34-vjeçar nga Gjirokastra është mbajtur peng nga katër persona ditën e sotme. Policia ka njoftuar se shtetasit me iniciale M. D., 28 vjeç,...

Aksident i rëndë në Tiranë/ “Benz-i” përplas vajzën që po priste në stacionin e autobuzit

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë. Një automjet tip “Benz” ka përplasur një vajzë që po priste në...

“Euro 2021” starton nesër, por çfarë po feston komentatori sportiv veteran Kosta Grillo?

“Euro 2021” është vetëm 24 orë larg dhe të gjithë sportdashësit së bashku me ata të cilët angazhohen katërcipërisht me organizimin, ndjekjen dhe informimin...

Kuvendi e shkarkoi/ Presidenti Ilir Meta bën lëvizjen e papritur!

Presidenti Ilir Meta ka dekretuar ditën e sotme shpalljen e 4 ligjeve për marrëveshjet e Shqiëprisë me SHBA-në dhe Gjermaninë. Kujtojmë se ditën e djeshme...

Lajme të tjera

Web TV