Gazeta Fjala, e enjte 10 qershor 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Horoskopi për ditën e sotme, 10 qershor 2021

Dashi Hezitimi i fundit nga ana juaj mund t’ju ketë futur papritmas në një detyrim. Mund të duket sikur keni arritur bllokimin dhe zgjedhjet tuaja...

E tmerrshme/ Adoleshentët në Vlorë fluturojnë macen në det dhe qeshin me të madhe (Video)

Keqtrajtimi i kafshëve në Shqipëri është kthyer në një problem madhor. Macet dhe qentë janë kafshët të cilat më së shumti bien pre e sjelljes...

Dua Lipa thyen rekordin/ Këngëtarja me origjinë shiqiptare më e dëgjuara në Britani

Këngët e Dua Lipas kryesojnë listën e më të dëgjuarave në radion dhe televizionin britanik për vitin 2020, falë albumit të saj fitues të...

Caktohet vendi dhe ora/ Pas shkarkimit të Metës, Rama mbledh Kongresin e PS

Partia Socialiste ka vendosur të mbledhë Kongresin të shtunën, më 12 qershor. Mësohet se Kongresi do të mbahet në orën 17:30. Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur...

Lajme të tjera

Web TV