I preku të vithet teksa po ushtrohej në palestër, e pëson keq trajneri

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një vajzë e quajtur Fern arriti të filmonte një trajner palestre duke ia prekur vithet pa lejen dhe pëlqimin e saj.

Ajo postoi videon në TikTok dhe paralajmëroi drejtuesit e palestrës për problemin. Pas këtij reagimi, eprorët shkarkuan menjëherë trajnerin, për shkak të shkeljes së rregullave të biznesit.

“Jam e traumatizuar. Nuk e publikova për t’u bërë e famshme, por për të rritur ndërgjegjësimin e njerëzve për gjëra të tilla”, tha Fern përmes lotësh në një video të lëshuar më pas.

Akoma, disa njerëz e akuzuan atë për bërjen e videos, duke aluduar se ajo është duke mashtruar.

“Ai djalë padyshim që ju njeh dhe kjo është një video qesharake”, “Ju jeni shumë e qetë në video duke marrë parasysh atë që ndodhi”, shkruan ata.


Të fundit

I preku të vithet teksa po ushtrohej në palestër, e pëson keq trajneri

Një vajzë e quajtur Fern arriti të filmonte një trajner palestre duke ia prekur vithet pa lejen dhe pëlqimin...

Rama zbulon kërkesën e vendeve të Ballkanit Perëndimor kundrejt BE, ja cila është ajo

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka zbuluar kërkesën e vendeve të Ballkanit Perëndimor kundrejt Bashkimit Europian. Rama thekson se të gjitha vendet kanë paraqitur kërkseën...

Vrau burrin, i preu organet gjenitale dhe i skuqi në tigan

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Brazil ku një grua vrau bashkëshortin dhe më pas i preu organet gjenitale. Ngjarja ndodhi në një qytet...

SHBA shpërblen me një cigare marijuanë çdo person që vaksinohet kundër Covid-19

Washington-i ka vendosur të shpërblejë me një cigare marijuanë të gjithë të rriturit mbi 21 vjeç të cilët vaksinohen. Si pjesë e një përpjekje të...

Samiti në Tiranë, Zaev: Bashkë jemi më të fortë

Mediat maqedonase kanë zbardhur fjalën e kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev në Samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor në Tiranë. Zaev thotë se...

Lajme të tjera

Web TV