U divorcua nga Kim Kardashian, ja me kë lidhet Kanye West

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kanye West dhe Irina Shayk janë vënë në fokus të mediave botërore se kanë nisur një lidhje dashurie por Kim Kardashian nuk po iu kushton vëmendje. Sipas disa burimeve te Daily Mail , Kim ka dëgjuar thashethemet në lidhje me Kanye-n dhe Irinën por nuk shqetësohet nëse kjo nuk ndikon tek fëmijët e saj.

Reperi dhe modelja kanë shkaktuar spekulime për një romancë por gjithçka mbeti në kuadrin e thashethemeve derisa u kapën mat ditën e djeshme në Francë, ku kanë qëndruar për 3 ditë për të festuar përvjetorin e 44-të të reperit. Kanye dhe Irina njihen prej vitesh.

Irina ka qenë pjesë e klipit të tij “Power” në 2010. Kanye u nda me Kardashian në shkurt pas gati shtatë vite martese dhe kanë katër fëmijë bashkë. Ndërsa Irina ishte më parë në një lidhje me Bradley Cooper, me të cilin ka një vajzë 4 vjeçare.


Të fundit

U divorcua nga Kim Kardashian, ja me kë lidhet Kanye West

Kanye West dhe Irina Shayk janë vënë në fokus të mediave botërore se kanë nisur një lidhje dashurie por...

Paralajmërimi i OBSH-së: Evropianët të udhëtojnë me kujdes, nuk kemi dalë nga rreziku

Drejtori rajonal i OBSH-së për Evropën, Hans Kluge ka paralajmëruar evropianët që të udhëtojnë me përgjegjësi dhe kujdes gjatë këtij sezoni veror, pasi pavarësisht...

Sekuestrohen miliona euro pasuri të biznesmenit të dëbuar nga Italia

Policia e Shtetit vendos nën sekuestro pasuritë e biznesmenit të dëbuar nga Italia, Gëzim Sallaku, të vëllait të tij, S. S., si dhe të...

Bëri tatuazh simbolin nazist në zonën intime, burg për 29-vjeçarin

Një ushtar 29-vjeçar në Austri është dënuar me 19 muaj burg, pasi bëri tatuazh simbolin nazist (svastika) në zonën intime. Ushtari kishte publikuar foto të...

Shkencëtarët ringjallin kafshën e ngrirë 24 mijë vjeçare

Shkencëtarët kanë arritur të ringjallin një kafshë të vogël që është ngrirë në akullnajën siberiane për 24,000 vjet. Pasi u ngroh dhe u ushqye,...

Lajme të tjera

Web TV