Aksidenti në Elbasan-Peqin/ Viktima polic i burgut, ja emrat e të plagosurëve

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Si pasojë e aksidentit të rëndë që ndodhi në fshatin Lazaren të Peqinit rreth orës 21:20, ka humbur jetën punonjësi i policisë në burgun e Peqinit, Ardjan Xhaja.

Ndërkohë të plagosur kanë mbetur Adem Senja, 53 vjeç, Nazmi Hysa, 60 vjeç, Gezim Baku, 60 vjeç, Marius Hysa, 30 vjeç, Kudret Hasa, 27-vjeç si dhe Maksim Ranxha, 50 vjeç.

Të lënduarit janë transportuar drejt spitalit për të marrë ndihmën e mjekëve.

 


Të fundit

Aksidenti në Elbasan-Peqin/ Viktima polic i burgut, ja emrat e të plagosurëve

Si pasojë e aksidentit të rëndë që ndodhi në fshatin Lazaren të Peqinit rreth orës 21:20, ka humbur jetën...

Aksidentohen makinat në Elbasan, një i vdekur dhe dy të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan ku si pasojë ka mbetur i vdekur një person. Aksidenti sipas informacioneve të...

Qëlloi kushëririn me pushkë/ Policia zbulon pamjet, ja si u arrestua 23-vjeçari (Video)

Detaje të reja dalin në dritë lidhur me operacionin në Maliq të Korçës që çoi në arrestimin e një 23-vjeçari. Siç shihet nga pamjet...

Nis Euro 2020/ Ceremonia mahnitëse në “Olimpiko” të Romës (Video)

Euro 2020' hapi dyert për tifozët dhe 24 skuadrat e Evropës me një ceremoni spektakolare, plot ngjyra dhe emocione. Për evenimentin e shtyrë për...

Takimi virtual me FMN/ Denaj: Vit i rimëkëmbjes dhe vaksinimit

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, mbajti sot takimin përmbyllës virtual me misionin e Fondit Monetar Ndërkombëtar (FMN), i udhëhequr nga Yan Sun. Ky mision...

Lajme të tjera

Web TV