Bie nga ballkoni, humb jetën fëmija 3 vjeç në Itali

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një fëmijë një vjeç vdiq pasi ra nga ballkoni i një shtëpie në veri të Martinsicuro (Teramo), Itali.

Sipas mediave italiane, djali i vogël, i një çifti të huaj, i shpëtoi vëmendjes së prindërve të tij duke rënë nga kati i tretë i një ndërtese.

Mjekët ndërhynë menjëherë, por nuk mundën ta ndihmonin pasi i vogli kishte ndërruar jetë.


Të fundit

Bie nga ballkoni, humb jetën fëmija 3 vjeç në Itali

Një fëmijë një vjeç vdiq pasi ra nga ballkoni i një shtëpie në veri të Martinsicuro (Teramo), Itali. Sipas mediave...

Krujë/ Kontrollonte drogë, policia gjen edhe 2 armë zjarri të fshehura

Policia e Krujës ka vendosur në pranga shtetasin P. K., pasi këtij të fundit i janë gjetur dy armë zjarri dhe disa fidanë. Policia...

Balla: Nga nesër fillon përgatitja e PS për fitoren e mandatit të 4

Kreu i Grupit parlamentar të PS Taulant Balla në një deklaratë për medie tha se nga nesër që mbahet Kongresi i partisë, fillon përgatitja...

Festivali i Shëngjinit UNUM vjedh vizitorët

Festivali i muzikës UNUM, pavarësisht pandemisë, u mbajt edhe këtë vit, pranë brigjeve të plazhit Rana e Hedhun në Shengjin, përgjatë 5 ditëve dhe...

Mbështetje për shpenzimet e Covid-19, prurjet nga emigrantët arrijnë në nivelin më të lartë në 11 vjet

Paratë që emigrantët dërgojnë tek të afërmit e tyre në Shqipëri (remitancat) arritën në 169 milionë euro në tremujorin e parë të vitit, duke...

Lajme të tjera

Web TV