Maunia përplas “Benz-in” në Tepelenë, lëndohet një pasagjer

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident ka ndodhur në aksin Gjirokastër-Tepelenë në afërsi të kthesës së fshatit “Andon Poçi”. Një maune është përplasur me një makinë Mercedez-Benz.

Mësohet se maunia që vinte nga Gjirokastra në drejtim të Tepelenës ka devijuar krahun duke u përplasur ne anën e majtë frontale të autoveturës në fjalë. Shkak ishte keputja e aksit të pasëm të rrotave.

Ka qenë i menjëhershëm reagimi i shoferit të autoveturës duke dalë menjëherë nga rruga dhe duke përfunduar në kanal. Ndërkaq ka ngelur i plagosur rëndë një pasagjer.


Të fundit

Maunia përplas “Benz-in” në Tepelenë, lëndohet një pasagjer

Një aksident ka ndodhur në aksin Gjirokastër-Tepelenë në afërsi të kthesës së fshatit "Andon Poçi". Një maune është përplasur...

Fotografohet me të dashurën e re, Kany West heq motrat Kardashian nga rrjetet sociale

Kanye West ka hequr nga folloëersat në Twitter Kim Kardashian dhe motrat e saj, pasi në media qarkulluan fotot me Irina Shayk. Këngëtari 44-vjeçar nuk...

U ankua pasi KLGJ e shkarkoi nga detyra, Gjykata Kushtetuese “rrëzon” Enkeleida Hoxhën 

Gjykata kushtetuese nuk pranon ankimin e gjyqtares Enkeleida Hoxha, e cila kërkoi nga Kushtetuesja anulimine  vendimit të Këshillit të Lartë Gjyqësor që i hoqi statusin...

Koronavirusi në Kosovë/ Asnjë viktimë në 24 oret e fundit

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se nga 1,977 testime, 10 qytetarë kanë rezultuar pozitiv...

Kapet me armë të ftohta në makinë, në pranga 21-vjeçari në Korçë

Policia e Korçës ka arrestuar një 21-vjeçar, pasi u kap duke lëvizur pa leje drejtimi dhe me armë të ftohta në mjetin e tij...

Lajme të tjera

Web TV