Nesër zgjedhjet për kreun e PD, publikohet fleta e votimit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Nesër zgjedhjet për kreun e PD, publikohet fleta e votimit

Teksa na ndan vetëm një ditë nga zgjedhjet për kreun e ri të Partisë Demokratike, është publikuar fleta e...

“Diçka po gatuhet”/ Veliaj surprizon të gjithë, poston foto me prindërit e Dua Lipës

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka surprizuar të gjithë ditën e sotme teksa ka postuar një foto me prindërit e këngëtares shqiptare me famë...

Habit zhytësi: Më gëlltiti balena, qëndrova 30 sekonda brenda saj dhe më pas…

Një zhytës 56-vjeçar ka treguar së fundmi një eksperiencë aspak të zakonshme. Ai ka treguar se është gëlltitur nga një balenë e madhe, ka...

Maturantët në protestë, reagon Evis Kushi: Do jemi gjithmonë në mbështetjen tuaj

Ministrja e Arsimit Evis Kushi ka reaguar pas daljes së maturantëve në protestë në lidhje me tezën e matematikës. Kushi shkruan se po vlerësohet...

Samiti i G7: Klima dhe bashkëpunimi ndërkombëtar

Vazhdon samiti i G7-s në Cornwall, Angli. Vendet e pasura të industrializuara premtuan 1 miliardë doza vaksine për vendet e varfra. Por edhe klima...

Lajme të tjera

Web TV