Aksidentoi 69-vjeçaren në Gjirokastër dhe e braktisi, arrestohet shoferi

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një e moshuar ka mbetur sot e plagosur, si pasojë e një aksidenti rrugor në Gjirokastër. E moshuara është identifikuar me inicialet shtetasen E. Sh., 69 vjeçe.

69-vjeçarja është në gjendje të rëndë dhe është transportuar në Spitalin e Traumës në Tiranë.

Drejtuesi i mjetit u largua nga vendi i aksidentit, por pas disa orësh u identifikua nga policia dhe është bërë i mundur arrestimi i tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë se Rrethit Gjyqësor Gjirokastër, për veprat penale “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor” dhe “Largim nga vendi i aksidentit”.

 

 


Të fundit

E rëndë/ Burri grushton gruan e tij shtatzëne në mes të rrugës (Video)

Një video e rëndë ku shihet një burrë teksa dhunon barbarisht gruan e tij shtatzëne është bërë virale. Në pamjet...

“Benzi” përplas “opel-in” në Fushë-Krujë, 4 të plagosur

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm  në Fushë-Krujë, ku mjeti tip 'Benz' është përplasur me mjetin tip 'Opel'. Për pasojë kanë mbetur...

Vendosnin baste të paligjshme për Kampionatin Europian, arrestohen 3 persona në Tiranë

Tre persona janë arrestuar në Tiranë mes tyre dhe dy vëllezër, pasi vendosnin baste  për ndeshjet e europianit në lokalin e tyre. Sipas bluve në...

Aksidentoi 69-vjeçaren në Gjirokastër dhe e braktisi, arrestohet shoferi

Një e moshuar ka mbetur sot e plagosur, si pasojë e një aksidenti rrugor në Gjirokastër. E moshuara është identifikuar me inicialet shtetasen E....

Arrestimi i efektivit të “Shqiponjave” për trafik droge/ SHÇBA: Shpërndante sistematikisht

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka zbuluar detaje mbi arrestimin e efektivit të Shqiponjave Lavdosh Metaj. Metaj e shpërndante drogën në ambientet e...

Lajme të tjera

Web TV