“Benzi” përplas “opel-in” në Fushë-Krujë, 4 të plagosur

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm  në Fushë-Krujë, ku mjeti tip ‘Benz’ është përplasur me mjetin tip ‘Opel’. Për pasojë kanë mbetur të plagosur 4 persona të cilët janë transportuar drejt spitalit për të marrë ndihmë mjekësore.

 

Shtetaset në mjetin tip ‘Opel’ janë identifikuar me inicialet V. H., 27 vjeçe dhe A. H., 21 vjeçe, ndërsa akoma nuk kemi një informacion zyrtar identitetin e për pasagjerëve të mjetit tjetër.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.


Të fundit

“Benzi” përplas “opel-in” në Fushë-Krujë, 4 të plagosur

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm  në Fushë-Krujë, ku mjeti tip 'Benz' është përplasur me mjetin tip...

Vendosnin baste të paligjshme për Kampionatin Europian, arrestohen 3 persona në Tiranë

Tre persona janë arrestuar në Tiranë mes tyre dhe dy vëllezër, pasi vendosnin baste  për ndeshjet e europianit në lokalin e tyre. Sipas bluve në...

Aksidentoi 69-vjeçaren në Gjirokastër dhe e braktisi, arrestohet shoferi

Një e moshuar ka mbetur sot e plagosur, si pasojë e një aksidenti rrugor në Gjirokastër. E moshuara është identifikuar me inicialet shtetasen E....

Arrestimi i efektivit të “Shqiponjave” për trafik droge/ SHÇBA: Shpërndante sistematikisht

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka zbuluar detaje mbi arrestimin e efektivit të Shqiponjave Lavdosh Metaj. Metaj e shpërndante drogën në ambientet e...

“Përplasja” e bandave/ 10 persona tentojnë të grabisin “shtëpinë e Barit”( Video)

‘Shtëpitë e barit’ janë kthyer në një problem serioz në Britaninë e Madhe. “Daily Mail” ka publikuar pamjet shokuese, ku një bandë shkon për...

Lajme të tjera

Web TV