E rëndë/ Burri grushton gruan e tij shtatzëne në mes të rrugës (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një video e rëndë ku shihet një burrë teksa dhunon barbarisht gruan e tij shtatzëne është bërë virale.

Në pamjet e publikuara shihet burri i cili godet me grushte gruan. Kjo e fundit bie në tokë ndërsa përpiqet të shmangë goditjet.  Ndërkohë falë ndërhyrjes së kalimtarëve gruaja ka shpëtuar nga duart e bashkëshortit të saj.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Stamboll. Sipas mediave lokale policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka arrestuar burrin. Ky i fundit është lënë më vonë i lirë pasi gruaja nuk e ka denoncuar.

 


Të fundit

E rëndë/ Burri grushton gruan e tij shtatzëne në mes të rrugës (Video)

Një video e rëndë ku shihet një burrë teksa dhunon barbarisht gruan e tij shtatzëne është bërë virale. Në pamjet...

“Benzi” përplas “opel-in” në Fushë-Krujë, 4 të plagosur

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm  në Fushë-Krujë, ku mjeti tip 'Benz' është përplasur me mjetin tip 'Opel'. Për pasojë kanë mbetur...

Vendosnin baste të paligjshme për Kampionatin Europian, arrestohen 3 persona në Tiranë

Tre persona janë arrestuar në Tiranë mes tyre dhe dy vëllezër, pasi vendosnin baste  për ndeshjet e europianit në lokalin e tyre. Sipas bluve në...

Aksidentoi 69-vjeçaren në Gjirokastër dhe e braktisi, arrestohet shoferi

Një e moshuar ka mbetur sot e plagosur, si pasojë e një aksidenti rrugor në Gjirokastër. E moshuara është identifikuar me inicialet shtetasen E....

Arrestimi i efektivit të “Shqiponjave” për trafik droge/ SHÇBA: Shpërndante sistematikisht

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka zbuluar detaje mbi arrestimin e efektivit të Shqiponjave Lavdosh Metaj. Metaj e shpërndante drogën në ambientet e...

Lajme të tjera

Web TV