Gara në PD/ Mbyllet numërimi i votave në Bashkinë e parë, triumfon Agron Shehaj

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Gara në PD/ Mbyllet numërimi i votave në Bashkinë e parë, triumfon Agron Shehaj

Sapo është mbyllur procesi i numërimit të votave në bashkinë e Selenicës. Sipas të dhënave, ka fituar Agron Shehaj...

Edhe 35 ditë del në pension/ Mjeku Tritan Kalo prek me mesazhin tij: Shpresoj që…

Mjeku i njohur Tritan Kalo ka qenë simboli i ccdo shqiptari në betejën kundër koronavirusit. Që nga dalja e kësaj flame botërore ai mbeti...

Mbyllet procesi i votimit në Partinë Demokratike, ja kur shpallet fituesi

Mbyllet procesi i votimit për zgjedhjen e kreut të Partisë Demokratike. Sipas informacioneve nga PD, 76 qendrat e votimit në të gjithë vendin, pritet...

Koordinim SHBA-Shqipëri për teknologjinë 5G, firmoset marrëveshja! Rama: Rama: Ftoj vendet e Rajonit të na bashkohen

Qeveria shqiptare miratoi 2 vite më parë memorandumin e mirëkuptimit me qeverinë amerikane për sigurinë 4G dhe 5G. Në vendimin e miratuar nga qeveria shqiptare...

Pa ‘iu dridhur fare qerpiku’, Genc Pollo filmon votën për kreun e PD në mes të Tiranës! (Video)

Fotografimi apo filmimi i votës për ta shfaqur më pas tek persona të tjerë është një dukuri që ka ndodhur ndër vite në Shqipëri....

Lajme të tjera

Web TV