Garon për kryesinë e PD-së, voton  Agron Shehaj

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kandidati për kreun e ri të PD-së, Agron Shehaj ka hedhur votën e tij.

Më parë ai ka bërë denoncime për një sërë parregullësish gjatë procesit zgjedhor duke theksuar se zgjedhjet po kompromentohen.


Të fundit

Garon për kryesinë e PD-së, voton  Agron Shehaj

Kandidati për kreun e ri të PD-së, Agron Shehaj ka hedhur votën e tij. Më parë ai ka bërë denoncime...

Kamioni humbet kontrollin, përmbyset në rrugë

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin Elbasan-Gjinar pranë fshatit Mlizë. Një kamion ka humbur kontrollin dhe është përmbysur në rrugë. Raportohet se...

Regjistrohet incidenti i parë në zgjedhjet e PD, përjashtohet nga komisioni vëzhguesja e Shehajt

Vetëm pas pak orësh që nga nisja e votimit për kryetarin e ri të PD-së kanë nisur incidentet e para. Zyra e shtypit të Agron...

Gjendet një person i mbytur në rezervuarin e Gjançit

Një person është gjetur i mbytur paraditen e sotme në rezervuarin e Gjançit, në Korçë. Sipas informacioneve paraprake personi ende i paidentifikuar është konstatuar i...

Dita e Shna Ndout mbledh në Laç besimtarët (VIDEO) 

12 dhe 13 qershori mblodhi në kishën e Shna Ndout në Laç mijëra besimtarë, të cilët kremtuan festën e këtij shenjti. Të mbledhur nga...

Lajme të tjera

Web TV