Vendosnin baste të paligjshme për Kampionatin Europian, arrestohen 3 persona në Tiranë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Tre persona janë arrestuar në Tiranë mes tyre dhe dy vëllezër, pasi vendosnin baste  për ndeshjet e europianit në lokalin e tyre.

Sipas bluve në pranga kanë rënë G.S 34 vjeç, A.S 29 vjeç dhe D.K 21 vjeç pasi në lokalet e tyre ushtronin aktivitetin e paligjshëm të lojërave të fatit.

Në kushtet e flagracës atyre u janë sekuestruar edhe tre telefona celularë të cilët shërbenin për vendosjen e skedinave që prej më shumë se dy vitesh janë të ndaluara me ligj.


Të fundit

Vendosnin baste të paligjshme për Kampionatin Europian, arrestohen 3 persona në Tiranë

Tre persona janë arrestuar në Tiranë mes tyre dhe dy vëllezër, pasi vendosnin baste  për ndeshjet e europianit në...

Aksidentoi 69-vjeçaren në Gjirokastër dhe e braktisi, arrestohet shoferi

Një e moshuar ka mbetur sot e plagosur, si pasojë e një aksidenti rrugor në Gjirokastër. E moshuara është identifikuar me inicialet shtetasen E....

Arrestimi i efektivit të “Shqiponjave” për trafik droge/ SHÇBA: Shpërndante sistematikisht

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka zbuluar detaje mbi arrestimin e efektivit të Shqiponjave Lavdosh Metaj. Metaj e shpërndante drogën në ambientet e...

“Përplasja” e bandave/ 10 persona tentojnë të grabisin “shtëpinë e Barit”( Video)

‘Shtëpitë e barit’ janë kthyer në një problem serioz në Britaninë e Madhe. “Daily Mail” ka publikuar pamjet shokuese, ku një bandë shkon për...

Ndërtonin pa leje në Darzezë, policia e Fierit arreston 4 persona

Policia e Fierit ka arrestuar katër persona pasi kryenin ndërtime pa leje në plazhin e Pishë-Poros, në Darzezë. Në pranga ka rënë administratori i lokali,...

Lajme të tjera

Web TV