Aeroplani ushtarak i prishur mbartet në shpinën e një Boeing 747, ndodh e papritura (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aeroplan ushtarak c-17 është prishur në ajër. Në ndihmë i ka ardhur Boeing 747 duke bërë manovra.

Aeroplanët janë ulur me sukses por kanë vendosur të ringrihen përsëri. Kjo lëvizje ka qenë fatale pasi gjatë manovrave kanë pësuar aksident. Kjo ka sjellë që flakët të përfshijnë të dy aeroplanët.

Për më tepër ndiqni videon më poshtë.


Të fundit

Aeroplani ushtarak i prishur mbartet në shpinën e një Boeing 747, ndodh e papritura (Video)

Një aeroplan ushtarak c-17 është prishur në ajër. Në ndihmë i ka ardhur Boeing 747 duke bërë manovra. Aeroplanët janë...

Akuzohet për organizatë kriminale dhe grabitje në Itali, arrestohet 41-vjeçari në Rinas 

Arrestohet në Rinas me qëllim ekstradimi drejt Italisë, Baftjar Qosja (Baftjar Skarra) 41 vjeç i kërkuar në Itali për grabitje me armë dhe pjesëmarrje në organizatë...

Arsyet përse njerëzit bëhen më gjaknxehtë kur ngrohet koha

Njerëzit natyrshëm i gëzohen ardhjes së pranverës, për arsye të ndryshme. Dita është më e gjatë dhe njerëzit kalojnë më shumë kohë me miqtë dhe...

Samiti i G7/ Kina: Ndaloni ndërhyrjen në punët tona të brendshme 

Kina ka akuzuar G7 për "manipulim politik" pasi kritikoi Pekinin për një sërë çështjesh. Në një deklaratë të përbashkët në fund të samitit tre-ditor, udhëheqësit...

“Medea” gjermane helmoi pesë fëmijët e saj, nis sot gjyqi

Nis sot gjyqi i nënës që vrau pesë fëmijët e saj në shenjë hakmarrjeje ndaj të shoqit. Ngjarja e rëndë ndodhi një vit më parë...

Lajme të tjera

Web TV