Ronaldo s’e sheh dot me sy Coca Colën, e zhduk nga tavolina dhe vendos ujin (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Cristiano Ronaldo dihet që kur flitet për dietë dhe gjëra që duhet të konsumohen, është i fiksuar në maksimum dhe shpesh e ka thënë dhe se do të donte që djali i tij të mos pinte pije me gaz si Coca Cola…

Këtë e ka dëshmuar edhe sot në konferencën për shtyp të Portugalisë përpara ndeshjes debutuese të saj në këtë Europian…

Teksa konferenca nuk kishte nisur dhe përpara tij kishte dy shishe Coca Cola prej qelqi, ai i ka zhvendosur duke i larguar dhe duke ngritur shishen e ujit:

“Coca-Cola… pfff! Ujë më mirë”.

Ky është konsideruar si një veprim i guximshëm i portugezit, duke injoruar një nga sponsorat e EURO 2020.


Të fundit

Shqiptari vret të dashurin e ish-gruas, ecën i qetë me thikë dhe duart me gjak (Video)

Një shqiptar nga Kosova, me inicialet B. A., 48 vjeç dhe me banim në Belgjikë, dyshohet se ka vrarë...

Suveniret e Geraldinës, fotografia ekskluzive e mbretëreshës së shqiptarëve në norvegji

Nga Aurenc Bebja*, Francë – 15 Qershor 2021   “Life” ka botuar, në muajin korrik 1939, një fotografi të rrallë të mbretëreshës Geraldinë duke bërë pazar në Norvegji,...

“Erdhi dita”/ Rama jep lajmin e mirë: Fëmijët tashmë do të regjistrohen në shkolla nëpërmjet portalit e-Albania

Përmes një videoje të publikuar në rrjetin social “Facebook”, Kryeministri i vendi Edi Rama e ka nisur ditën me një lajm shumë të mirë...

Pritshmëritë nga drejtësia

Plator Nesturi

Basha braktiset nga anëtarësia, 21 mijë vota më pak se 2017-ta

Nga Fernada Cenko Lulzim Basha u konfirmua sërish në krye të Partisë Demokratike. Dje Basha është shpallur zyrtarisht fitues me 32882 vota, ndërsa pas tij...

Lajme të tjera

Web TV