Vetëvritet me armë gjahu 71-vjeçari në Mirditë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Vetëvritet me armë gjahu 71-vjeçari në Mirditë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 04:25, në fshatin Rreth i Epërm, Mirditë. Në banesën e tij...

U dhunua, u lidh dhe u hodh në rezervuar, detajet e rënda nga vrasja e 25-vjeçarit në Korçë

Zbardhen detaje të reja nga ngjarja e ndodhur një ditë më parë në Korçë, ku u gjet i pajetë në rezervuarin e Gjançit 25-vjeçari...

Transportoi emigrantë të paligjshëm në Tiranë, arrestohet 40-vjeçari në Gjirokastër

Një 40-vjeçar, banues në Tiranë, është vënë në pranga të policisë së Gjirokastrës pasi po transportonte disa emigrantë të paligjshëm, kundrejt fitimit. Artur Gjolena, u...

SPAK kërkon konfiskimin e 32 pasurive të Ylli Ndroqit

SPAK i kërkon Gjykatës së Posaçme të konfiskojë 32 pasuritë e Ylli Ndroqit Postimi i plote Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar Tiranë,...

Shqipëria marrëveshje me SHBA për teknologjinë 5G, reagon Yuri Kim

Marrëveshja e firmosur ditën e djeshme për rrjetin 5G mes Kryeministrit Edi Rama dhe Sekretarit Amerikan të Shtetit Antony Blinken, është përshëndetur edhe nga...

Lajme të tjera

Web TV