Gazeta Fjala, e martë 15 qershor 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Kthjellime dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot

Vendi ynë do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të lehta. Sipas MeteoAlb mbetet mot me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të lehta në zonat...

Horoskopi ditor, e martë 15 qershor 2021

Dashi Mos nxitoni për ndonjë vendim të ri financiar, pasi kjo mund të dëmtojë perspektivat tuaja në të ardhmen. Ju mund të merrni një dhuratë...

Mbërrijnë në Rinas 11,700 vaksina Pfizer kundër Covid-19/ Rama: Në total mbi 967 mijë

Kanë mbërritur në aeroportin "Nën Tereza" në Rinas 11,700 vaksina Pfizer. Lajmi u bë i ditur nga kryeministri Edi Rama, i cili shkruan ën...

Rama nxjerr fotot nga Samiti i NATO-s, krah për krah me liderët botërorë

Sot kryeministri Edi Rama ka qenë i pranishëm në Samitin e NATO-s në Bruksel. Kryeministri ka publikuar një foto album nga Samiti i NATO-s në...

Lajme të tjera

Web TV