Manastirliu tregon se cili është qarku i parë në vend pa asnjë rast aktiv me COVID-19

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Vlora është qarku i parë në vend që nuk ka asnjë rast aktiv me koronavirus. Ky lajm i mirë u bë i ditur nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.

Përmes një postimi në ‘Facebook’ Manastirliu thekson se ky është një lajm i mirë.

MESAZHI I MANASTIRLIUT
🟢 Lajm i mirë🙌🏼
*Vlora është qarku i parë në vend, ku nuk ka raste aktive me #covid19 👍🏼


Të fundit

Manastirliu tregon se cili është qarku i parë në vend pa asnjë rast aktiv me COVID-19

Vlora është qarku i parë në vend që nuk ka asnjë rast aktiv me koronavirus. Ky lajm i mirë...

Covid në Shqipëri/ Ja sa raste të reja dhe viktima u regjistruan në 24 orët e fundit

Serish nje humbje jete nga koronavirusi ne vend. Sipas Ministrise se Shendetesise, ne 24 oret e fundit jane regjistruar 8 raste të reja dhe...

Çuçi takim online me shefen e Europol: Bashkëpunim kundër krimit me SPAK dhe BKH

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi ka zhvilluar një takim online me drejtoreshën ekzekutive të EUROPOl, Catherine de Bolle. Çuçi thotë se gjatë takimit u diskutua...

Provimi i Matematikës/ QSHA publikon vendimin për maturantët, për uljen e kufirit minimal të pikëve për çdo notë

Qendra e Shërbimeve Arsimore (QSHA) ka publikuar në faqen e saj zyrtare vendim për uljen e kufirit minimal të pikëve për çdo notë për...

Shezlongë dhe karrige “kokës”, plas keq sherri mes plazhistëve (Video)

Momentet e relaksit të disa pushuesve u prishën. Mes tyre nisi një sherr masiv, në një nga plazhet më të frekuentuara të Anglisë. Videoja e...

Lajme të tjera

Web TV