Piu hashash dhe ngacmoi seksualisht vajzën, gjykata dënon me 3.4 vite babanë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Gjykata e Korçës ka dënuar me 3.4 vite burg Rudolf Merollin, i cili një vit më parë u denoncua nga vajza e tij për ngacmim seksual.

Gjykata fillimisht e dënoi 37-vjecarin me 5 vite burg. Mësohet se Merollit iu ul 1/3 e dënimit për shkak të gjykimit të shkurtuar.

Ai deklaroi më herët para prokurorit se natën që ka ndodhur ngjarja ka qenë nën efektin e substancave narkotike dhe nuk mbante mënd asgjë.

Merolli u akuzua nga vajza e tij për ngacmim seksual, pasi kishte konsumuar hashash. Ndërsa dolën edhe përgjimet nga vajza, e cila e kishte regjistruar gjatë bisedave erotike që 37-vjeçari kishte zhvilluar me të në banesë.

 


Të fundit

Shezlongë dhe karrige “kokës”, plas keq sherri mes plazhistëve (Video)

Momentet e relaksit të disa pushuesve u prishën. Mes tyre nisi një sherr masiv, në një nga plazhet më të...

Piu hashash dhe ngacmoi seksualisht vajzën, gjykata dënon me 3.4 vite babanë

Gjykata e Korçës ka dënuar me 3.4 vite burg Rudolf Merollin, i cili një vit më parë u denoncua nga vajza e tij për...

I dënuar në Itali për trafik droge, ja sa pasuri i sekuestrohen një personi në Vlorë

I dënuar në Itali për trafik drogë, Prokuroria i sekuestron një personi në Vlorë pasurinë, truall dhe 8 apartamente. "Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së...

“Urrejtje ndaj LGBT”/ Biznesmeni gay betejë ligjore me VIP-at: S’do e ushtrojnë më profesionin

Kërkesat e komunitetit LGBT për të krijuar ligje për familjet me prindër të së njëjtit seks dhe të dy të njihen në certifkatë është...

Transportonte ilegalisht emigrantë, në pranga 53-vjeçari turk në Qafë-Thanë

Një shtetas turk ka rënë në prangat e policisë së Korçës pasi u kap duke transportuar 2 emigrantë të paligjshëm. Burime zyrtare nga policia...

Lajme të tjera

Web TV