Plas sherri te “Xhamlliku” në Tiranë, babai dhe i biri konfliktohen me një person tjetër në lokal

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një sherr i madh ka ndodhur pak minuta më parë në një lokal në zonën e “Xhamllikut” në Tiranë. Babai dhe i biri janë konfliktuar me një person tjetër, ku nuk ka munguar as përdorimi i sendeve të forta.

Sherri ka zgjatur disa minuta dhe ka shqetësuar të gjithë banorët e lagjes, ndërkohë që policia ka mbërritur me urgjencë në vendngjarje dhe ka bërë të mundur arrestimin e personave të përfshirë në sherr.

Mësohet se njëri nga të arrestuarit njihet si një person problematik, i dënuar disa herë për vepra të ndryshme penale.


Të fundit

Plas sherri te “Xhamlliku” në Tiranë, babai dhe i biri konfliktohen me një person tjetër në lokal

Një sherr i madh ka ndodhur pak minuta më parë në një lokal në zonën e “Xhamllikut” në Tiranë....

Manastirliu tregon se cili është qarku i parë në vend pa asnjë rast aktiv me COVID-19

Vlora është qarku i parë në vend që nuk ka asnjë rast aktiv me koronavirus. Ky lajm i mirë u bë i ditur nga...

Covid në Shqipëri/ Ja sa raste të reja dhe viktima u regjistruan në 24 orët e fundit

Serish nje humbje jete nga koronavirusi ne vend. Sipas Ministrise se Shendetesise, ne 24 oret e fundit jane regjistruar 8 raste të reja dhe...

Çuçi takim online me shefen e Europol: Bashkëpunim kundër krimit me SPAK dhe BKH

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi ka zhvilluar një takim online me drejtoreshën ekzekutive të EUROPOl, Catherine de Bolle. Çuçi thotë se gjatë takimit u diskutua...

Provimi i Matematikës/ QSHA publikon vendimin për maturantët, për uljen e kufirit minimal të pikëve për çdo notë

Qendra e Shërbimeve Arsimore (QSHA) ka publikuar në faqen e saj zyrtare vendim për uljen e kufirit minimal të pikëve për çdo notë për...

Lajme të tjera

Web TV