Shezlongë dhe karrige “kokës”, plas keq sherri mes plazhistëve (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Momentet e relaksit të disa pushuesve u prishën.

Mes tyre nisi një sherr masiv, në një nga plazhet më të frekuentuara të Anglisë. Videoja e përleshjes së tyre është bërë virale në rrjetet sociale.

Në video duket sesi “fluturojnë në ajër” karriget e shezlongët, ndërsa të tjerë gjuajnë edhe me sende të forta.

Disa nga pushuesit pyesin njëri-tjetrin: Si dreqin filloi kjo? Policia ndërhyri menjëherë dhe ka shoqëruar disa persona, për t’i marrë në pyetje.


Të fundit

Lehtësohen masat anti-Covid, ja çfarë ndryshon nga sot

Nga sot ka hyrë në fuqi rregulli i ri i lejimit të grumbullimeve deri në 50 persona. Ministria e Shëndetësisë...

Takimi Kurti-Vuçiç, reagon Ramush Haradinaj: Dështim i plotë

Takimi Kurti-Vuçiç në Bruksel, reagon Ramush Haradinaj: Dështim i plotë Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj e ka quajtur dështim të plotë takimin që kryeministri, Albin...

Vetëvritet 57-vjeçari, gjendet i pajetë në bodrumin e banesës në Korçë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Korçë, ku një 57-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë zjarri. Ngjarja ndodhi...

Babai vret të bijën 17-vjeçare për të zhdukur pretendimet e abuzimit seksual

Një studente fotografie është vrarë nga babai i saj për të heshtur pretendimet e abuzimit seksual, u tha sot në një gjykatë në Britani. Prokurorët...

Plas sherri te “Xhamlliku” në Tiranë, babai dhe i biri konfliktohen me një person tjetër në lokal

Një sherr i madh ka ndodhur pak minuta më parë në një lokal në zonën e “Xhamllikut” në Tiranë. Babai dhe i biri janë...

Lajme të tjera

Web TV