Gazeta Fjala, e mërkurë 16 qershor 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Diell dhe temperatura deri në 31 gradë, njihuni me parashikimin e motit

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rënie...

Horoskopi ditor, e mërkurë 16 qershor 2021

Dashi Harmonia në çift është e rëndësishme, por edhe të drejtat tuaja nuk janë më pak. Për beqarët do të ketë të reja. Një miqësi...

Euro2020/ Franca gjunjëzon Gjermaninë në mes të Mynihut

Franca mposht sërish Gjermaninë, ashtu si në vitin 2016, kësaj here ka mjaftuar vetëm 1-0. Franca merr 3 pikë me shumë vlera në grup,...

Sekuestrohet 1 kg kokainë në një kamion në Itali, drejtohej nga një shqiptar

Sekuestrohet një kg kokainë në portin e Brindisit në Itali. Droga u zbulua dje në mëngjes, në Costa Morena në Brindisi. Mediat italiane raportojnë se...

Lajme të tjera

Web TV