Ja si e vrau piloti 20-vjeçaren në sy të foshnjes/ Rrëfimi

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

“Mbrëmjen e ngjarjes më 11 maj, patëm një tjetër konflikt. Ajo më nxori nga shtrati. Kur po largohesha e pashë duke vënë foshnjën në krevat. Ajo vazhdonte të debatonte me zë të lartë. Mu veshën sytë, shkova pranë saj dhe i mbylla gojën me duart e mija. Kur kuptova që ajo kishte vdekur, nisa të mendoj si ta mbuloj vrasjen. Duhet tëmendoja për foshnjen 11 muajshe. Nuk kam pasur bashkëpunëtor, gjithçka e bëra i vetëm duke u munduar të bëhem i besueshëm”.

Ky ishte rrëfimi i pilotit 32-vjeçar, i cili pranoi ndaj oficerëve të Departamentit të Vrasjeve, se pati gënjyer në lidhje me çka kishte ndodhur në banesën ku u gjet e vrarë 20 -vjeçarja Karolin. 32-vjeçari do të dërgohet nesër në  prokurori.


Të fundit

Ja si e vrau piloti 20-vjeçaren në sy të foshnjes/ Rrëfimi

“Mbrëmjen e ngjarjes më 11 maj, patëm një tjetër konflikt. Ajo më nxori nga shtrati. Kur po largohesha e...

Rrëfehet vajza e Michael Jackson: Jam përpjekur shumë herë të vetëvritem

Paris Jackson u bashkua me mikeshën e saj Willow Smith në emisionin " Red Red Talk" të Smith dhe ne mësuam se të ngjashme...

Po tani, përse nuk i hap kufijtë Greqia?

Greqia ishte të martën ndër vendet e para që dha dritën jeshile për futjen e Shqipërisë në listën e vendeve të sigurta, duke u...

Krimi që tronditi Greqinë/ 32 vjeçari pranon vrasjen e bashkëshortes

Policia greke ka njoftuar se 32- vjeçari i arrestuar, ka pranuar pasi është marrë në pyetje për 8 orë, se ka vrarë bashkëshorten e...

EMA thirrje BE-së: Përdorni të gjitha vaksinat që janë në dispozicion

Shtetet e Bashkimit Evropian duhet të përdorin të gjitha opsionet e vaksinave kundër koronavirusit që janë në dispozicion për të luftuar pandeminë, tha të...

Lajme të tjera

Web TV