Luana Vjollca bëhet pjesë e industrisë muzikore

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Pas brendeve të njohura, Luana Vjollca ka arritur të shënojë një tjetër sukses në karrierën e saj. Ajo së fundmi është bërë pjese e industrisë muzikore botërore “Sony Music Germany”.


Ka qenë Luana e cila menjëherë ka ndarë këtë lajm të bukur me të gjithë ndjekësit e saj në “Instagram” ku shkruan se ia doli për veten dhe për mamanë e saj.

“Më në fund mund ta ndaj me ju këtë ëndërr. Jam shumë e lumtur që do të jem pjesë e “Sony Music Industry”. Mama ja dola për të dyja ne”, shkruan Luana.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë Luana paralajmëroi projektin e saj më të ri të titulluar “1mijë vjet”, projekt i cili me padurim po pritet nga fansat e saj.

Të fundit

Luana Vjollca bëhet pjesë e industrisë muzikore

Pas brendeve të njohura, Luana Vjollca ka arritur të shënojë një tjetër sukses në karrierën e saj. Ajo së...

Persona të panjohur hapin zjarr, vritet gazetari

Një gazetar është vrarë këtë të enjte në shtetin jugor meksikan të Oaxaca. Lajmi është bërë i ditur nga Reporterët pa Kufij dhe disa...

Ja si e vrau piloti 20-vjeçaren në sy të foshnjes/ Rrëfimi

“Mbrëmjen e ngjarjes më 11 maj, patëm një tjetër konflikt. Ajo më nxori nga shtrati. Kur po largohesha e pashë duke vënë foshnjën në...

Rrëfehet vajza e Michael Jackson: Jam përpjekur shumë herë të vetëvritem

Paris Jackson u bashkua me mikeshën e saj Willow Smith në emisionin " Red Red Talk" të Smith dhe ne mësuam se të ngjashme...

Po tani, përse nuk i hap kufijtë Greqia?

Greqia ishte të martën ndër vendet e para që dha dritën jeshile për futjen e Shqipërisë në listën e vendeve të sigurta, duke u...

Lajme të tjera

Web TV