Ulen rastet aktive me Covid-19/ Manastirliu: Vetëm 9 pacientë në infektiv

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka ndarë me të gjithë një lajm të mirë se aktualisht në Infektiv po marrim trajtim vetëm 9 pacientë. Lajmin e bërë të ditur përmes një postimi në ‘Facebook’. Sipas saj, po vijon të ulet dhe numri i rasteve aktive në të gjithë vendin.

Kujtojmë se qarku i Vlorës është i pari pa asnjë rast aktiv deri më tani.

 Mesazhi

🟢LAJM I MIRË
Vetëm 9 pacientë me #Covid19 po marrin trajtim në spitalin Infektiv, teksa vijon të ulet numri i rasteve aktive në të gjithë vendin 👍🏼


Të fundit

Ulen rastet aktive me Covid-19/ Manastirliu: Vetëm 9 pacientë në infektiv

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka ndarë me të gjithë një lajm të mirë se aktualisht në Infektiv po...

Rikonstruksioni i kabinave/ Ja zonat që do të mbeten pa energji elektrike nesër

Disa zona në Tiranë do të mbesin pa drita për disa orë ditën e nesërme, si pasojë e punimeve që po kryhen për rikonstruksionin...

Balluku inspekton drejtorinë e transportit rrugor Korçë: Mbulon mbi 120 mijë kërkesa

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku së bashku me Drejtorin e Përgjithshëm të DPSHTRR, Blendi Gonxhe inspektoi sot në drejtorinë rajonale të transportit...

Xhaçka takon Cavushoglu në Turqi: Do të thellojmë bashkëpunimin në fusha rajonale dhe ndërkombëtare

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka, e cila ndodhet në Antalja, u prit në një takim nga Ministri i Punëve të...

Gruaja vret bashkëshortin në krevat, me ujë të nxehtë dhe sheqer

Është shpallur fajtore gruaja që vrau bashkëshortin 81 vjeçar, në mënyrën më brutale dhe të dhimbshme, duke i derdhur mbi trup ujë të valuar...

Lajme të tjera

Web TV