27-vjeçari tenton të rrëmbejë armën e policëve dhe ti ‘vrasë ata’ (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një burrë amerikan, i akuzuar për vrasjen e një fëmije, është bërë protagonist i një episodi aspak të këndshëm teksa po merrej në pyetje prej hetuesve.

27-vjeçari Terrell Rhodes, raportohet se ishte duke rrëfyer vrasjen e një 2-vjeçari ku tentoi të rrëmbente pistoletën e një oficeri, e këta të fundit, reaguan me shpejtësi që ta çarmatosnin atë.

Incidenti është fiksuar nga kamerat e sigurisë brenda një rajoni në Las Vegas.

Në pamjet e publikuara, shihet policia duke u përleshur me të riun, derisa arritën të marrin armën prej duarve të tij, e të rikthehenin gjendjen në normalitet.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.


Të fundit

27-vjeçari tenton të rrëmbejë armën e policëve dhe ti ‘vrasë ata’ (Video)

Një burrë amerikan, i akuzuar për vrasjen e një fëmije, është bërë protagonist i një episodi aspak të këndshëm...

‘Të është zhdukur gjoksi’, moderatorja e njohur kapet keq me ndjekësen: Unë c*icat i bëj për…

Moderatorja Aulona Musta di si ta tërheqë gjithmonë vëmendjen me postimet e saj në rrjete sociale. Ajo publikon shpesh video fitnessi, duke treguar super format...

“Shkundet” Greqia, tërmeti i fortë godet vendin fqinj

Një tërmet me magnitudë 4.6 i shkallës Rihter ka goditur Greqinë. Sipas Qendrës Sizmiologjike Europiane Mesdhetare, tërmeti është ndjerë në brigjet e Rodosit. Mediat greke raportojnë...

Zbulohet ditari i 20-vjeçares së vrarë nga i shoqi: E dua shumë, por…

“Unë e dua aq shumë sa nuk mundem do ta lë. Le të më lëndojë kjo marrëdhënie”. Këto janë disa nga rreshtat e shkruara nga...

Si është të jesh gruaja e kryeministrit? Linda Rama: Kur iki jashtë me Edin, i paguaj vetë të gjitha

Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda Rama është sot në një intervistë me gazetaren Ilva Tare, në intervistën e saj të fundit, pasi njoftoi...

Lajme të tjera

Web TV