E fundit/ Elisabeta Imeraj dorëhiqet nga prokurore e SPAK, ja ku do të qëndrojë ajo

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Prokurorja Elisabeta Imeraj është dorëhequr si prokurore nga Struktura e Posaçme Kundër Korrupsionit Dhe Krimit Të Organizuar.

Imeraj ka zgjedhur që të qëndrojë në krye të Prokurorisë së Tiranës ku është drejtuese. Mësohet se prokurorja ka dërguar në KLP një ditë më parë dorëheqjen si prokurore e SPAK me email.

 


Të fundit

E fundit/ Elisabeta Imeraj dorëhiqet nga prokurore e SPAK, ja ku do të qëndrojë ajo

Prokurorja Elisabeta Imeraj është dorëhequr si prokurore nga Struktura e Posaçme Kundër Korrupsionit Dhe Krimit Të Organizuar. Imeraj ka zgjedhur...

Gjykata e Posaçme konfiskon 22 pasuritë e Moisi Habilajt i dënuar për trafik droge

Gjykata e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit ka vendosur të konfiskojë pasuritë e Moisi Habiajt dhe familjarëve të tij. Mësohet se vendimi është marrë nga...

Rekomandimi për heqjen e kufizimeve të udhëtimit drejt BE/ Soreca: Lajm i mrekullueshëm për shqiptarët

Ambasadori i Bashkimit Europian në Shqipëri Luigi Sorecca e ka cilësuar si lajm të mrekullueshëm për qytetarët shqiptarë në fillim të sezonit turistik rekomandimin...

KE publikon listën/ Nga sot hiqen kufizimet e udhëtimeve drejt BE, mes tyre edhe Shqipëria

Këshilli Evropian ka publikuar listën e vendeve për të cilat do të hiqen kufizimet anti-Covid për të udhëtuar, ku mes tyre është edhe Shqipëria. Që nga...

Auron Tare dhunohet në Tepelenë: Më qëlluan me grushta pa zbritur nga makina

Është dhunuar në fshatin Bënçë të Tepelenës aktivisti Auron Tare, i cili ka qenë pjesë e një proteste që po bëjnë banorët e kësaj...

Lajme të tjera

Web TV