Gazeta Fjala, e premte 18 qershor 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Horoskopi ditor, 17 qershor 2021

Dashi Gjatë kësaj dite mund t’ju vijnë surpriza mjaft të këndshme. Madje, ato mund t’ju ndryshojnë edhe kursin e jetë. Ata që kanë ndërmend të...

Luana Vjollca bëhet pjesë e industrisë muzikore

Pas brendeve të njohura, Luana Vjollca ka arritur të shënojë një tjetër sukses në karrierën e saj. Ajo së fundmi është bërë pjese e...

Persona të panjohur hapin zjarr, vritet gazetari

Një gazetar është vrarë këtë të enjte në shtetin jugor meksikan të Oaxaca. Lajmi është bërë i ditur nga Reporterët pa Kufij dhe disa...

Ja si e vrau piloti 20-vjeçaren në sy të foshnjes/ Rrëfimi

“Mbrëmjen e ngjarjes më 11 maj, patëm një tjetër konflikt. Ajo më nxori nga shtrati. Kur po largohesha e pashë duke vënë foshnjën në...

Lajme të tjera

Web TV