Pamje të dhimbshme/ Momenti kur Carolina luante me foshnjen e saj pak para se burri ta mbyste me duar (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një krim makabër ishte ai që ndodhi në Greqi pak javë më parë ku u mbyt 20-vjeçarja Caroline në sy të foshnjes së saj, ndërsa zbardhja e ngjarjes u bë vetëm dje ku u  arrestua bashkëshorti i saj si autori i ngjarjes.

Sipas dëshmisë së rreme të bashkëshortit të saj, tre persona, të cilët shkuan për të grabitur një shtëpi në Greqi, përfunduan duke vrarë 20-vjeçaren britanike, qenin e familjes dhe duke torturuar edhe vetë atë.

20-vjeçarja u gjet e vrarë, në papafingo të shtëpisë, pranë krevatit të fëmijës së saj 11 muajsh, ndërsa burri i saj 32 vjeç, kishte krijuar një skenë sikur ishte i lidhur në një karrige në dhomën e gjumit.

Daily Mail ka publikuar pamje të 20-vjeçares teksa luante me fëmijën e saj pranë detit, siç shikohet në videon e mëposhtme ajo shihet e lumtur me fëmijën e saj. Ky do ishte dhe momenti i fundit që ajo do e shikonte fëmijën e saj, pasi burri i saj grek e mbyti me jastëk me justifikimin se Caroline donte të ndahej.


Të fundit

Pamje të dhimbshme/ Momenti kur Carolina luante me foshnjen e saj pak para se burri ta mbyste me duar (Video)

Një krim makabër ishte ai që ndodhi në Greqi pak javë më parë ku u mbyt 20-vjeçarja Caroline në...

“Mua mu errën sytë dhe e mbyta”/ Piloti tregon zënkën me Caroline: Më tha të largohesha nga…

‘Mu errësuan sytë dhe e mbyta’- kështu u shpreh Babis Anagnostopulos, përballë policisë greke ditën e djeshme. Piloti grek, pranoi pas disa orësh marrje...

“Analiza e zgjedhjeve”, Partia Demokratike mbledh sot kryesinë

Partia Demokratike ka njoftuar se do të mbledhë kryesinë për të bërë një analizë të zgjedhjeve të 25 prillit por edhe ato të të...

Vrasja e 20-vjeçares/ Policia greke: Ja kur e kuptuam që burri ishte vrasësi! Pyeti për t’u siguruar nëse…

Policia greke ka dyshuar që në fillim se autori i vrasjes së 20-vjeçares, në Glyka Nera të Athinës është piloti 32-vjeçar Babis Agnasatopoulos, pikërisht...

Juventusi në zi, ndahet nga jeta legjenda e klubit bardhezi

Një flamur i Juventusit, fillimisht si lojtar dhe më pas si menaxher. Giampiero Boniperti, presidenti i nderit i “Zonjës së Vjetër”, u nda nga...

Lajme të tjera

Web TV