Trazirat e vitit 1997

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit

Trazirat e vitit 1997

https://streamable.com/7uf3fd

Finalja e parakohshme/ Gjermania ‘macja e zezë’ e Ronaldos, Loew mbështetet tek sulmuesit

Grupi i “ferrit” është shndërruar më të vërtetë i tillë për Gjermaninë, nëse dëshirojnë të shmangin një tjetër eliminim të turpshëm, përballë Portugalisë nuk...

Greqia tallet me shqiptarët/ Dje thanë se e hapën, sot mbyllin Kapshticën! Ja çfarë po ndodh

Greqia vijon të aplikojë rregulla dhe qëndrime të ndyshme sa i takon hyrjes së shqiptarëve drejt vendit fqinj, ku ndryshe nga sa u tha...

“Ishalla e mbarojmë shpejt këtë punë…”/ Dalin përgjimet, 672 telefonata për vrasjen e vëllezërve Haxhia në Durrës

Zbulohen detaje të reja nga vrasja e vëllezëve Haxhia në Durrës. Mësohet 672 telefonata mes porositësit Nuredin Dumani dhe vrasësve me pagesë, Besian Xhixha...

Manastirliu thirrje qytetarëve: Ata që janë mbi 57 vjeç të paraqiten në sheshin ‘Skëndërbej’ të bëjnë vaksinën Covid

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu teksa ka publikuar një foto të ekipit të vaksinatorëve që në sheshin ‘Skënderbej’. Ministrja u ka bërë thirrje qytetarëve që...

Lajme të tjera

Web TV