Vajza shfaqet lakuriq në një shatërvan përballë ndërtesës së qeverisë italiane (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një vajzë komplet e zhveshur është shfaqur në shatërvanin në Piazza Colonna, disa hapa nga Kolona e Marcus Aurelius dhe nga Palazzo Chigi, ku është vendosur qeveria italiane.

Një skenë e pabesueshme, e cila ndodhi dje, e shtunë 19 Qershor 2021, kur gruaja e re në mënyrë të pashpjegueshme arriti të shmangë mbikëqyrjen e armatosur të pranishëm në shesh, kapërceu barrierat, duke u zhveshur dhe duke u zhytur pa rroba në shatërvan.

Notimi në shatërvanin e kryeqytetit italian vazhdoi për pak kohë, në sytë e habitur të policisë, të cilët iu afruan asaj për t’i kërkuar që të dilte nga uji dhe të vishej, pasi aty ishte në një shesh publik dhe po kryente një aktivitet të pa lejuar.


Të fundit

Vajza shfaqet lakuriq në një shatërvan përballë ndërtesës së qeverisë italiane (Video)

Një vajzë komplet e zhveshur është shfaqur në shatërvanin në Piazza Colonna, disa hapa nga Kolona e Marcus Aurelius...

Degradon situata në studio, vëllezërit heqin rripat e pantallonave për të rrahur njëri-tjetrin

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë në konflikte...

Bie nga pema, humb jetën 17-vjeçarja në Lushnje

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Lushnjë këtë të diel. Raportohet se 17-vjeçarja K.Gj ka rënë nga pema dhe si pasojë ka ndërruar jetë. Ngjarja...

“Nis investimi 10 mln euro”/ Rama: Shqipëria do kthehet në një prej pikave më të mëdha të Mesdheut për distribucionin e peshkut Ton

Kryeministri Edi Rama ka bërë publik lajmin se ka filluar investimi për krijimin e një prej pikave më të mëdha të Mesdheut për distribucionin...

Brenda shtëpisë së tmerrit, gjenden fëmijë të zhveshur e të paushqyer

Autoritetet braziliane janë shokuar nga një skenë rrëqethëse, 7 fëmijë, të uritur e të zhveshur janë gjetur brenda një banese në Makapi. Për ta kujdesej...

Lajme të tjera

Web TV