Avioni privat bie në mes të fshatit, humbin jetën 2 persona në Greqi

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një avion privat është rrëzuar në një fshat grek.

Mediat helene bëjnë të ditur, se avioni është rrëzuar si pasojë e një problem në motor, ku si pasojë, dy persona ka ndërruar jetë.

Avioni ka rënë në fshatin Haria, e cila përkon jo shumë larg me vendin ku banonte një nga viktimat. Sapo kanë dëgjuar përplasjen, banorët janë drejtuar menjëherë për të dhënë ndihmën e parë.

Ata e kanë gjetur avionin në flakë, ndërsa nuk kanë mundur të bëjnë asgjë për shpëtimin e dy personave në bord.

Policia aktualisht është në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë se si ndodhi aksidenti.


Të fundit

Avioni privat bie në mes të fshatit, humbin jetën 2 persona në Greqi

Një avion privat është rrëzuar në një fshat grek. Mediat helene bëjnë të ditur, se avioni është rrëzuar si pasojë...

Prokuroria lëshon urdhër ndalimi për zjarrfikësin, ja kush është koka e trafikut të drogës Shqipëri-Zvicër

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së parë Tiranë ka lëshuar një urdhër ndalimi për shtetasin Ndriçim Harka. Nga dosja, rezulton se Harka, me detyrë zjarrfikës...

21 qershor Festa Ndërkombëtare e Muzikës

Ministria e Kulturës së Francës ishte ideatore për këtë festë dhe caktuan datën 21 qershor si Ditën Ndërkombëtare të Muzikës. Qëllimi ishte për t’i...

Shqipëri 1997, Shqiptarët të zemëruar nga humbja e kursimeve të tyre në firmat piramidale

https://www.youtube.com/watch?v=iW_qYuhzYdg&ab_channel=FJALAWEB

Goditet rrjeti i falsifikimit të testeve të COVID-19, arrestohen 10 persona, 3 nga të cilët mjekë

Nga përgjimet në grupin e goditur për trafik droge është zbuluar edhe një rrjet i falsifikimit të testeve të COVID-19. Janë ndaluar 3 mjekë, 2...

Lajme të tjera

Web TV