Krimi makabër/ Ja çfarë bënte Caroline dhe i shoqi pak orë para vrasjes tragjike (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Mediat greke kanë publikuar një foto, ku shihet 20-vjeçarja Caroline pak para se të vritej nga i shoqi.

Në foton e publikuar, shihet bashkëshorti i saj Babis Anagnostopulos, duke qëndruar i shtrirë në divan, së bashku me vajzën e tyre Lidia.

Ora është 00:23, kur kamera regjistron këtë lëvizje të çiftit. Ndërsa sipas raportit mjeko-ligjor, ngjarja ka ndodhur nga ora 4:05 e mëngjesit të 11 majit, deri në 4:11. Kjo është konfirmuar nga ora inteligjente që Caroline mbante në duar.

Kujtojmë që vetëm disa ditë më parë Babis, pranoi krimin e bërë. Për 37 ditë me radhë ai pretendoi se e ngjarja ishte shkaktuar nga grabitës shqiptarë, por në fund, rezultoi se e gjitha ishte inskenuar prej tij. 32-vjeçari ka treguar para policisë të gjithë ngjarjen, si e vrau gruan dhe zbuloi se shkaku ishte fakti që ajo kishte vendosur për t’u larguar prej tij së bashku me vajzën.


Të fundit

Krimi makabër/ Ja çfarë bënte Caroline dhe i shoqi pak orë para vrasjes tragjike (Foto)

Mediat greke kanë publikuar një foto, ku shihet 20-vjeçarja Caroline pak para se të vritej nga i shoqi. Në foton...

Vetëm 3 të shtruar në spitalin Infektiv, Manastirliu: Të dhëna premtuese për një sezon turistik përtej COVID-it

Në spitalin Infektiv ka vetëm 3 të shtruar. Lajmin e mirë e ka dhënë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. "Të dhënat nga Spitali Infektiv, ku...

“Imagjinoni çfarë bëhet atje lart”/ Artan Hoxha rrëfen arrestimin e gjyqtarit dhe trajnerit për trukime

Gazetari Artan Hoxha, ka treguar gjatë emisionit “Top Arena” ngjarjen ku u arrestuan një trajner dhe një gjyqtar për trukim ndeshje në Kategorinë e...

Monika Kryemadhi zgjedh mandatin e deputetes në Fier, fut në Kuvend Petrit Vasilin

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zgjedhur të mbajë mandatin e fituar në Qarkun Fier. Me marrjen e këtij mandati në Fier, Kryemadhi i hap...

Avioni privat bie në mes të fshatit, humbin jetën 2 persona në Greqi

Një avion privat është rrëzuar në një fshat grek. Mediat helene bëjnë të ditur, se avioni është rrëzuar si pasojë e një problem në motor,...

Lajme të tjera

Web TV