Nuk kishte lekë të paguante biletën, plas sherri mes fatorinos dhe pasagjerit në urbanin e Kamzës (Video ekskluzive)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një përplasje fizike ka ndodhur mes fatorinos dhe një qytetari në urbanin e Kamzës.

Gjithçka ka nisur për arsye se pasagjeri nuk kishte lekë për të paguar biletën dhe kjo ka sjellë një debat mes tij dhe fatorinos, debat ky që më pas ka degraduar në përplasje fizike.

Siç mund ta shihni në videon e siguruar nga Fjala.al, sherri mes fatorinos dhe pasagjerit ka vijuar edhe jashtë urbanit, ndërkohë që pasagjerët e tjerë ndërhynë për të qetësuar gjakrat mes tyre.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë:


Të fundit

Befasia e merkatos/ Godet Interi, rrëmben yllin e Milanit

Hakan Çalhanoglu ka vendosur të qëndrojë në Milano, por jo më tek Milani. Turku është thuajse një lojtar i...

Nuk kishte lekë të paguante biletën, plas sherri mes fatorinos dhe pasagjerit në urbanin e Kamzës (Video ekskluzive)

Një përplasje fizike ka ndodhur mes fatorinos dhe një qytetari në urbanin e Kamzës. Gjithçka ka nisur për arsye se pasagjeri nuk kishte lekë për...

Shqiptari godet me shuplaka baristen e lokalit dhe kërcënon klientët, ja çfarë thotë policia për të

Një shqiptar në Itali, është kthyer në një shqetësim për klientët dhe punonjësit e një bari ku ishte ulur për të konsumuar alkool. Mediat italiane...

Pas lidhjes me 21-vjeçarin, deputetja shqiptare poston foto duke u puthur me një vajzë

Aktorja e njohur, tashmë deputete e Parlamentit të Kosovës, e Lëvizjes Vetëvendosja, Adriana Matoshi, ka marrë vëmendje të madhe nga mediat rozë për shkak...

Modelja e njohur shfaqet me bikini dhe ‘çmend’ fansat (Foto)

Modelja dhe aktorja nga Kosova, Arta Elezaj, vazhdon të jetë shumë aktive me postime në rrjete sociale. Duke qenë se numëron mbi 200 mijë...

Lajme të tjera

Web TV