Pas lidhjes me 21-vjeçarin, deputetja shqiptare poston foto duke u puthur me një vajzë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Aktorja e njohur, tashmë deputete e Parlamentit të Kosovës, e Lëvizjes Vetëvendosja, Adriana Matoshi, ka marrë vëmendje të madhe nga mediat rozë për shkak të lidhjes së saj me Keith Groenveld.

Së fundmi, ajo u zgjodh edhe deputete e Kuvendit të Kosovës. Matoshi është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku ndan me ndjekësit foto apo video të ndryshme. Ajo poston imazhe nga puna apo edhe ato nga jeta private.

Së fundmi, Adriana ka postuar në “Instastory” disa video ku uron miken e saj me rastin e ditëlindjes. Por përveç urimit të bukur, ajo ndan me ndjekësit edhe një video ku tregon se e ka puthur në buzë.

Matoshi shprehet se bëri këtë video duke qenë se mikesha e saj nuk ishte përdoruese e “TikTok”-ut dhe nuk e dinte se çfarë bëhej.


Të fundit

Pas lidhjes me 21-vjeçarin, deputetja shqiptare poston foto duke u puthur me një vajzë

Aktorja e njohur, tashmë deputete e Parlamentit të Kosovës, e Lëvizjes Vetëvendosja, Adriana Matoshi, ka marrë vëmendje të madhe...

Modelja e njohur shfaqet me bikini dhe ‘çmend’ fansat (Foto)

Modelja dhe aktorja nga Kosova, Arta Elezaj, vazhdon të jetë shumë aktive me postime në rrjete sociale. Duke qenë se numëron mbi 200 mijë...

Vendosi shirit me ngjyra për të mbështetur komunitetin LGBT+, UEFA mbyll hetimin për Nojer

Ka bërë shumë përshtypje ngjyra e shiritit të mbajtur nga Manuel Nojer në këtë Europian. Portieri i kombëtares gjermane ka vendosur të tregojë mbështetjen...

Krimi makabër/ Ja çfarë bënte Caroline dhe i shoqi pak orë para vrasjes tragjike (Foto)

Mediat greke kanë publikuar një foto, ku shihet 20-vjeçarja Caroline pak para se të vritej nga i shoqi. Në foton e publikuar, shihet bashkëshorti i...

Vetëm 3 të shtruar në spitalin Infektiv, Manastirliu: Të dhëna premtuese për një sezon turistik përtej COVID-it

Në spitalin Infektiv ka vetëm 3 të shtruar. Lajmin e mirë e ka dhënë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. "Të dhënat nga Spitali Infektiv, ku...

Lajme të tjera

Web TV